ارائه راه‌حل‌های نرم‌افزاری

ما بهترین راه‌حل نرم‌افزاری را به شما پیشنهاد می‌کنیم تا علاوه بر سازگاری با فرآیندهای کنونی شما، بیشترین بازدهی را داشته باشد.

بیشتر بدانید تماس بگیرید
Software Solutions
bg
img
img
img
img
shape
shape

راه‌حل‌های ما چیست؟

ما سامانه‌های نرم‌افزاری اختصاصی و کاملی را در حوزه‌های مختلف توسعه داده‌ایم که می‌توانیم بصورت یک پلتفورم آنلاین جامع و مستقل به شما ارائه کنیم.

image

توسعه‌داده شده توسط تیم ما

همه سامانه‌های ما از ابتدا توسط تیم ما بصورت اختصاصی توسعه داده شده است و از هیچ کد و پلتفورم آماده‌ یا توسعه داده شده توسط دیگران در بخش‌های اصلی هسته آن استفاده نشده است. این موضوع علاوه بر امنیت بیشتر اطلاعات شما باعث می‌شود امکان تغییرات و سفارشی‌سازی بیشتری مطابق با نیاز شما فراهم باشد.

امکان نصب روی زیرساخت شما

همه سامانه‌های ما در صورت لزوم امکان نصب و راه‌اندازی بر روی سرورها یا شبکه داخلی سازمان، مؤسسه یا شرکت شما را دارند. بنابراین علاوه بر عدم وابستگی به زیرساخت ما یا اینترنت، کنترل بیشتری روی منابع سخت‌افزاری سامانه خواهید داشت.

shape
img
img
shape
shape
shape
shape
img
خدمات پشتیبانی

ارائه سامانه به شما شروع تعهد ماست

علاوه بر این‌که ویدیوهای آموزشی برای کار با سامانه‌ها پس از راه‌اندازی آن در دسترس شما خواهد بود، ما متعهد به آموزش حضوری در صورت امکان و رفع مشکلات احتمالی در اسرع وقت هستیم. پشتیبانی فنی بلندمدت نیز در صورت توافق قابل ارائه می‌باشد. ما پشتیبانی از طریق ایمیل، تلفن، پیام‌رسان‌ها و حتی پشتیبانی حضوری در صورت لزوم را نیز خواهیم داشت.

در مورد استفاده از راه‌حل‌های ما سؤالی دارید یا می‌خواهید شروع کنید؟

بالا